röplabda

2017.05.30 |
| 2024.04.19. 20:04:22 |

A Kaposvár nyerte a döntő második mérkőzését

Négy szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a Fino Kaposvár a férfi röplabda Extraliga döntőjének második mérkőzésén Székesfehérváron. A péntek esti összecsapáson a hazai együttes kezdett jobban, végül mégis nagy hátrányba került az aranyéremért folytatott harcban. MÁV Előre Foxconn – Fino Kaposvár 1-3 (17, -21, -19, -13)
| 2024.04.17. 21:18:16 |

Egyetlen győzelem választja el a MÁV Előre Foxconnt a bronzéremtől

A MÁV Előre Foxconn fordulatos, ötszettes mérkőzésen legyőzte a BRSE csapatát a női röplabda Extraliga bronzpárharcának harmadik mérkőzésén szerda este Békéscsabán. A fehérvári együttes ezzel karnyújtásnyira került a végső sikerhez.
Swietelsky-Békéscsaba – MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 20, 18, -11)
| 2024.04.16. 20:54:16 |

Férfi röplabda Extraliga - nem sikerült győzni a döntő első meccsén Kaposváron

A címvédő Kaposvár nyerte az első mérkőzést a férfi röplabda Extraliga döntőjében, miután kedden hazai pályán 3-1-re legyőzte a kihívó MÁV Előrét. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc második összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Fino Kaposvár - MÁV Előre Foxconn 3-1 (22, 15, -21, 16)
| 2024.04.15. 20:14:49 |

Férfi röplabda Extraliga - A MÁV Előre újra megpróbálja legyőzni a Kaposvárt

Akárcsak tavaly, idén is a címvédő Fino Kaposvár és a MÁV Előre Foxconn vívja a férfi röplabda Extraliga döntőjét, amelynek első találkozója kedden lesz a somogyi vármegyeszékhelyen. A székesfehérvári MÁV Előre a Kaposvárt leszámítva csak a Kazincbarcikától kapott ki - egyszer, idegenben - magyar csapattól a mostani idényben.
A döntő menetrendje a cikkben!
| 2024.04.14. 20:10:39 |

Csattanós válasz hazai pályán a bronzpárharcban

A MÁV Előre Foxconn három szettben legyőzte a BRSE csapatát vasárnap a székesfehérvári VOK Sportcsarnokban, így kiegyenlített az Extraliga bronzérméért zajló párharcban.
MÁV Előre Foxconn – BRSE 3-0 (23, 22, 23)
| 2024.04.13. 09:11:50 |

Hazai pályán egyenlíthet a bronzért zajló csatában a MÁV Előre SC

A Női Extraliga harmadik helyéért zajló csatában 0-1-s hátrányba került a MÁV Előre SC-Foxconn csapata a Swietelsky-Békéscsaba ellen. Az alföldi csapat 3-1-es sikere után április 14-én, vasárnap javíthatnak a fehérváriak.
| 2024.04.11. 21:20:58 |

Hazai pályán egyenlíthet vasárnap a bronzért zajló csatában a MÁV Előre SC

| 2024.04.10. 08:47:13 |

Hátrányba került a MÁV Előre Foxconn a bronzmérkőzés első fordulójában

A MÁV Előre Foxconn női röplabdacsapata nem bírt a Swietelsky-Békéscsabával az Extraliga bronzmérkőzés első összecsapásán. Az alföldiek 3-1-re múlták felül a fehérváriakat, így előnyből várhatják a vasárnapi mérkőzést.
Swietelsky-Békéscsaba - MÁV Előre Foxconn 3-1 (19, -15, 20, 15)
| 2024.04.07. 20:28:33 |

Öt szettben zárta le és döntős a röplabda Extraligában a MÁV Előre

A Kaposvárhoz hasonlóan a MÁV Előre Foxconn is ötszettes győzelemmel zárta le elődöntős párharcát vasárnap a férfi röplabda Extraligában. A fehérvári csapat a DEAC együttesével szemben biztosította helyét a fináléban, amely várhatóan április 16-án kezdődik.
MÁV Előre Foxconn - DEAC 3-2 (23, -23, -23, 16, 12)
| 2024.04.04. 22:25:43 |

Idegenben sem kegyelmezett a MÁV Előre az elődöntőben

Az elődöntő második mérkőzését is szettveszteség nélkül nyerte a MÁV Előre Foxconn a Debreceni EAC ellen a férfi röplabda Extraligában. A fehérvári csapat így már csak egy győzelemre van a bajnoki döntőtől.
Debreceni EAC – MÁV Előre Foxconn 0-3 (-14, -21, -20)