Alba Triatlon

2017.11.23 |
| 2023.01.09. 08:11:04 |

Lehet már nevezni az idei VIII. Cerbona Fehérvár félmaratonra

Bár még távol van 2023. április 16. a VIII. Cerbona Fehérvár félmaraton időpontja, de már most meglehet kezdeni a felkészülést erőpróbára. Idén is a Bregyó Sportcentrum bejárata elől rajtolnak a különböző távok résztvevői és nevezni már most is lehet a megméretetésre.
| 2021.07.07. 13:06:13 |

Már lehet nevezni a szeptember 12-i Cerbona Fehérvár Futófesztiválra

Ismét rajthoz állhatnak a vállalkozó kedvű futók a Cerbona Fehérvár Futófesztiválon, melyet szeptember 12-én rendez meg az Alba Triatlon SE. Az eseménnyel párhuzamosan, szeptember 11-12-én szervezik meg az Atlétikai Magyar Csapatbajnokságot, ezen belül 12-én a Félmaratoni Magyar Bajnokságot, így amatőr és profi versenyzők együtt futhatnak a magyar atlétika fővárosában, Székesfehérváron – jelentették be sajtótájékoztatón.
| 2021.06.06. 13:46:05 |

Extrememan51.5 – újra triatlon versenynek adott otthont Székesfehérvár

Remek környezetben teljesíthette vasárnap a mezőny az 1500 méter úszásból, negyven kilométer kerékpározásból és tíz kilométer futásból álló versenyt, amelynek az Alba Triatlon SE és a Vitál Club volt a házigazdája. A versenyt a férfiak között a fehérvári Dévai Zsombor nyerte, a nőknél Pászti Edit lett a győztes.
| 2021.06.01. 07:44:00 |

Háromnapos sportünnepre várják a fehérváriakat a Csónakázó-tóhoz

Többek között a Kajak-kenu nemzedékek találkozójáról és a Csónakázó-tavon pénteken kezdődő sárkányhajó versenyekről is beszámolt a szervező Vital Club nevében Szipola Antal, a Club vezetője. Az első esemény június 4-én lesz a tónál a gyerekeknek Sulisárkány címmel, majd június 5-én a felnőtt csapatokat szólítják meg egy roadshow jellegű programmal.
| 2021.04.27. 08:40:21 |

Elindult a szezon – bronzéremmel kezdett az Alba Triatlon SE

Hosszas várakozás, és viszontagságok után, lemondott versenyeket követően végre elindult a honi triatlonos szezon. Rendhagyó módon rögtön országos bajnoksággal kellett kezdeni: Balatonbogláron duatlonban osztottak bajnoki érmeket.

| 2020.10.11. 18:32:41 |

Duatlon országos bajnokság: egyéni ezüst-, és csapat bronzérem az Alba Triatlon versenyzőitől

Balatonbogláron, a Sprint duatlon országos bajnokságon összesen huszonöt versenyző – köztük újabb két debütáló, Vermes Flóra és Ivanyenko Ádám – képviselte az Alba és Székesfehérvár színeit, nem is akárhogy. A verseny méltó zárása volt a sikeres szezonnak a fehérvári egyesület részéről.
| 2020.10.08. 10:44:00 |

Lédeczi Lotti sikere a veresegyházi duatlon utánpótlás ranglistaversenyen

Ha ranglistaversenyt szerveznek az országban bárhol, ott az Alba Triatlon SE tagjai biztodan rajthoz állnak. Így történt ez Veresegyházán is, ahol ismét sikerült értékes pontokat szerezniük. Lédeczi Lotti kiemelkedően teljesített, hiszen megnyerte a gyermek korcsoport küzdelmeit.
| 2020.09.28. 19:16:43 |

Bevette Ajkát az Alba Triatlon SE – az eddigi legnagyobb csapat utazott a ranglistaversenyre

Nem rendeztek futamot Alba triatlonos induló nélkül vasárnap Ajkán a soros duatlon ranglista versenyen, mely amatőr kupa, és rövid távú országos bajnokság is volt egyben. A fehérvári klub színeiben összesen nem kevesebb mint huszonhét sportoló állt rajthoz az újonctól a veterán kategóriáig, akik ráadásul több érmet is bezsebeltek.

| 2020.08.23. 12:42:39 |

Fadd-Domboriban is letette névjegyét az Alba Triatlon SE

Fadd-Dombori a honi triatlon legrégebbi helyszínei közé tartozik, korábban hagyományosan itt ért véget a szezon az utánpótlás számára az országos bajnoksággal. A patinás helyszínre ebben az esztendőben is szép számmal, az ország minden részéről érkeztek triatlonisták, így a mezőnyben természetesen ott voltak az Alba Triatlon SE sportolói is.

| 2020.08.09. 19:43:00 |

Fehérvári triatlonos sikerek az XXX. eXtremeMan triatlon ob-n

Hétvégén rendezték a XXX. eXtremeMan Hosszútávú Triatlon Országos bajnokságot Nagyatádon. A pénteki utánpótlás sikerek után hétvégén a felnőttek álltak rajthoz a Gyékényesi tó partján. Az Alba Triatlon sportolói derekasan helytálltak, mindenki sikeresen célba ért!