Az utolsó percben szerezte meg a három pontot a Volán Asiagoban

Az utolsó percben szerzett találattal nyert a Volán Asiagoban, a fehérvári gólokat Hári, Kuralt, Németh, és Leavens szerezték. Hockey Asiago - Hydro Fehérvár AV19 3-4 (0-2, 2-1, 1-1)

2024.01.20. 22:38 |

Hockey Asiago - Hydro Fehérvár AV19 3-4 (0-2, 2-1, 1-1)

Jól kezdődött a meccs a Volán számára, mindössze 20 másodperc telt el a mérkőzésből amikor az első támadásban Hári János emelt a hálóba. (0-1) Az első harmad közepén Anze Kuralt növelte a fehérvári előnyt, aki egy szép akció végén, egy kipattanóból juttatta át a korongot a gólvonalon (0-2). A második harmad 7. percében szépített az Asiago (1-2), de a gólra válaszolni tudott a Volán, megtartva a kétgólos előnyt: a második harmad 12. percében Németh Kristóf talált be (1-3).

Fél perccel a második harmad vége előtt újra felzárkóztak az olaszok, egy előnyt váltott gólra az Asiago. (2-3), majd egyenlített is a hazai csapat, Randal Gazzola talált be egy kapáslövéssel. (3-3). A harmadik harmad utolsó percében előnybe került csapatunk, végül Hári szemfüles passzát Daniel Leavens váltotta gólra! (3-4). Az utolsó percben szerzett pont még sokat érhet a Volánnak a végelszámolásnál!