A Debrecen lesz az Alba Fehérvár ellenfele a Magyar Kupában

Elkészítették a kosárlabda Magyar Kupa nyolcad-döntőjének sorsolását. Ebben a körben a bajnokság jelenlegi dobogósai, így az Alba Fehérvár is, kiemeltek voltak, akárcsak a Szolnoki Olaj. Egymást tehát nem kaphatták, de így is alakultak ki szorosnak ígérkező párosítások. A fehérváriak ellenfele a Factum Sport Debrecen lesz, az első mérkőzést január 9-én, a másodikat 16-án játsszák le, a tét a nyolc közé jutás.
2012.12.11. 13:03 |
Elkészítették a kosárlabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének sorsolását. Ebben a körben a bajnokság jelenlegi dobogósai, így az Alba Fehérvár is, kiemeltek voltak, akárcsak a Szolnoki Olaj. Egymást tehát nem kaphatták, de így is alakultak ki szorosnak ígérkező párosítások. A fehérváriak ellenfele a Factum Sport Debrecen lesz, az első mérkőzést január 9-én, a másodikat 16-án játsszák le, a tét a nyolc közé jutás.
 A párosítás: Szolnok – Szeged, Hepp Kupa 3. helyezettje - Atomerőmű SE, Factum Sport Debrecen - Alba Fehérvár, Kaposvári KK – Szombathely, Hepp Kupa 1. helyezettje – Jászberény, Hepp Kupa 2. helyezettje - Soproni KC, Zalaegerszeg - Nyíregyháza, Pécs – Körmend.

Az Alba Fehérvár a bajnokságban már játszott ebben a szezonban a debreceniekkel, hazai pályán 89-59-re nyert.